Series
Ratings
232
Bunny DropRated ★ 4.0
Regalia: The Three Sacred StarsRated ★ 4.0- Trinity SevenRated ★ 5.0
- Chronicles of the Going Home ClubRated ★ 4.0
Listen to Me, Girls. I'm Your Father!Rated ★ 4.5- The Mystic Archives of DantalianRated ★ 3.5
- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0- 囮物語Rated ★ 4.0
- KoyomimonogatariRated ★ 4.5
- Sakura TrickRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
NEW GAME!Rated ★ 3.0
Dog & ScissorsRated ★ 2.5- Bladedance of ElementalersRated ★ 3.5
- ABSOLUTE DUORated ★ 4.0