Titles you rated
Chucky Season 1Rated ★ 4.0- THE SHINING (TV)Rated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5- KinnikumanRated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 3.0
- GintamaRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 2.5
원피스 1기Rated ★ 2.5