Series
Ratings
17
D.P.Rated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0