Titles you rated
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 5.0
It's a SinRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Wakako zake Season 4Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Queer EyeRated ★ 4.0
Queer EyeRated ★ 4.0
Queer EyeRated ★ 4.0
Queer EyeRated ★ 4.0
The Worst WitchRated ★ 4.0- Mother GamesRated ★ 3.5