Series
Ratings
44
Bridal MaskRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0