Movies
Ratings
98- Take OffRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
WimbledonRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Say Hello for MeRated ★ 3.0
Crazy/BeautifulRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Definitely, MaybeRated ★ 2.0