Series
Ratings
489
Twelve LettersRated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.0
Perfect MatchRated ★ 3.5
Smile CodeRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5