Movies
Ratings
446
Intimate StrangersRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5