Movies
Ratings
35
Resident EvilRated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0