Movies
Ratings
588
Fight ClubRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Eyes on Me: The MovieRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 1.0
CarolRated ★ 5.0