Series
Ratings
420
TreasonRated ★ 1.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5- WhitechapelRated ★ 2.5
K: Return of KingsRated ★ 3.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Young JusticeRated ★ 3.0
Young JusticeRated ★ 3.5
Young JusticeRated ★ 3.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 2.0
TitansRated ★ 2.0
BillionsRated ★ 3.5- The TakeRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 1.5
ParfumRated ★ 0.5