Titles you rated
Dagashi KashiRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
- AjinRated ★ 3.0
SPRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 3.0
- MIMAN CITYRated ★ 3.5
- 聖者の行進Rated ★ 3.0
Lupin III: Da Capo of Love - Fujiko's Unlucky DaysRated ★ 3.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0