Movies
Ratings
403
Deep TrapRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5