Series
Ratings
192
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TempestRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
My YouthRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0