Series
Ratings
19
SKY CastleRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5