Movies
Ratings
344
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Magic MikeRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 2.5
The English PatientRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
We're the MillersRated ★ 3.0
Magic Mike XXLRated ★ 3.5
The Emoji MovieRated ★ 0.5
Sausage PartyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0