Series
Ratings
79- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
Guilty CrownRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0