Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0