Movies
Ratings
19
PolarRated ★ 5.0
RomaRated ★ 1.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 1.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5