Movies
Ratings
341
Once We Were UsRated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
Two LoversRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
2012Rated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0