Series
Ratings
43
Fight For My WayRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0