Movies
Ratings
783
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0