Series
Ratings
16
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- ShortpaperRated ★ 3.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0