Movies
Ratings
141
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Terrifier 3Rated ★ 4.0
Black Phone 2Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0