Series
Ratings
148
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 2.5
Super BandRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Her Private LifeRated ★ 2.5
The Tale of NokduRated ★ 1.5
Thirty-NineRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 0.5
One the WomanRated ★ 1.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 2.5