Series
Ratings
14
Breaking BadRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0