Series
Ratings
33
My Golden KidsRated ★ 4.0
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 4.5- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 3.0