Movies
Ratings
184
Perfect DaysRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 1.5
AkiraRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5