Series
Ratings
31
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5- RAP:PUBLICRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.5
VincenzoRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 1.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0