Series
Ratings
98
Pursuit of JadeRated ★ 2.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
To My Beloved ThiefRated ★ 2.5
Wedding ImpossibleRated ★ 2.0
Spring FeverRated ★ 3.0
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Solar Opposites Season 4Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 4.0
Solar OppositesRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 1.5
Haunted HotelRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Let Me Be Your KnightRated ★ 2.5