Series
Ratings
68
You and Everything ElseRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- Our beautiful SummerRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
High CookieRated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0