Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0- Ready or Not: TexasRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 5.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 5.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0