Series
Ratings
28
A Dance From AfarRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5