Series
Ratings
101
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
How to Become a TyrantRated ★ 3.0
Jeopsok! Movie WorldRated ★ 3.0
The Cuphead Show!Rated ★ 2.5
Men Who Top The ChartsRated ★ 2.0- ShortpaperRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- 국가수사본부Rated ★ 4.0
- 무쇠소년단Rated ★ 4.5
RatchedRated ★ 3.0- 무쇠소녀단Rated ★ 5.0
1899Rated ★ 2.5
Fresh off the SeaRated ★ 4.0