Series
Ratings
12
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Dear XRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5