Titles you rated
ShamelessRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 1.5
Alice in BorderlandRated ★ 1.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0