Series
Ratings
341- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Brynhildr in The DarknessRated ★ 3.0- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 2.5
KatanagatariRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.5- Inazuma Eleven GoRated ★ 2.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 0.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 4.0
DATE A LIVERated ★ 1.5- AjinRated ★ 3.5
Guilty CrownRated ★ 2.5
Tamako MarketRated ★ 3.5
Elfen LiedRated ★ 4.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
- The iDOLM@STERRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 2.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 1.5
KRated ★ 3.0