Series
Ratings
73
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0