Series
Ratings
115
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5
Still ShiningRated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 1.0
Law and The CityRated ★ 2.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 1.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5- Pro BonoRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
My Dearest NemesisRated ★ 1.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
To My HarryRated ★ 1.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5