Movies
Ratings
88
Non-StopRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0