Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
Fall For YouRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 1.5
The FlashRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 2.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5