Movies
Ratings
996
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0