Series
Ratings
167
Heartbreak High Season 3Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 5.0
Glass HeartRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Buried HeartsRated ★ 1.0- EuphoriaRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 2.0
Political FeverRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 0.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 1.5
The Tasty FloridaRated ★ 0.5
It's NightRated ★ 1.0
Study GroupRated ★ 1.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0