Series
Ratings
24
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5