Movies
Ratings
778
Your LetterRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
The Last DuelRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The UnforgivableRated ★ 3.0
LucaRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5