Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.5
TempestRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0
ConnectionRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0