Series
Ratings
48
Princess HoursRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5