Titles you rated
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5- トップをねらえ2!Rated ★ 3.5
- GunbusterRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0