Series
Ratings
278
Concrete MarketRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Political FeverRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5