Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Dark PlacesRated ★ 3.5